TAZEDO HAKKINDA

sıcak servis, leziz yemek

Üretim

İstanbul Sultanbeyli’de yer alan üretim tesisimizde her gün en taze ve en doğal malzemelerle leziz ürünler üretiyoruz. Yalnızca helal ürünlerden yararlanarak hazırladığımız ürün çeşitlerimizin hazırlanış sürecinde Türkiye’nin saygın ve önde gelen et ve tavuk firmalarıyla çalışıyoruz. Paketli ürünlerimizde ise gıdaların hazırlanma ve donma aşamalarında en modern teknolojilerden faydalanıyor ve sağlığa zararlı olabilecek her türlü uygulamadan kaçınıyoruz.

Üretimde hijyen koşullarından hiçbir zaman vazgeçmiyor, en yüksek seviyedeki hijyen koşullarını tesislerimizde koruyor ve sürekli olarak denetimlerde bulunuyoruz. Et ve tavuklu ürünlerimiz için tamamıyla helal kesim uygulaması gerçekleştiriyor ve yüzde yüz doğallığımızdan asla ödün vermiyoruz. Üretim bantlarımızda Almanya, İtalya, Fransa ve Danimarka başta olmak üzere gelişmiş ülkelerin araç ve gereçlerinden faydalanıyor, son teknolojilerin takipçisi olarak üretimimizi her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın Türk Gıda Kodeksi yönetmeliklerine uygun şekilde üretim yapıyor oluşumuzun yanında ürünlerimizin temin edilmesinden, fabrikada üretilmesine ve son olarak müşterilerimize servis edilmesine kadar her aşamayı titizlikle organize ediyor ve sürecin kusursuz işlemesi adına azami gayret gösteriyoruz.

İŞ ORTAĞIMIZ OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Tazedo markasını özveriyle tașıyabilecek, güvenilir ve
saygın yatırımcılara kapımız her zaman açık.
Bu bakıș açısıyla, birlikte hareket ettiğimiz iș ortaklarımızla markamızı
büyütmeyi ve lezzetimizi omuz omuza daha çok kișinin
sofrasına tașımayı hedefliyoruz.

Başvuru Formu