İŞ ORTAKLIĞI SİSTEMİMİZ

Güvenilir ve saygın yatırımcılara kapımız her zaman açık.

Tazedo markasını özveriyle taşıyabilecek, güvenilir ve saygın yatırımcılara kapımız her zaman açık. Bu bakış açısıyla, birlikte hareket ettiğimiz iş ortaklarımızla markamızı büyütmeyi ve lezzetimizi omuz omuza daha çok kişinin sofrasına taşımayı hedefliyoruz. Bu nedenle Tazedo markasıyla hizmet vermek ve bizimle iş ortaklığı yapmak isteyen yatırımcılardan yüksek bedeller talep etmiyoruz.

Kurduğumuz iş ortaklığında beklentimiz, finansal kazançtan çok, markamızın doğru temsil edilmesi, doğru tanıtılması ve müşterilerimize daha çok noktada lezzet deneyiminin yaşatılması.

Tazedo olarak açılış günü belirlendiği andan itibaren gerek eğitim gerekse pazarlama konusunda tüm restoranlarımıza destek veriyoruz. Açılış sürecinde uzman kadromuzda bulunan destek ekibimiz yatırımcımızla birlikte çalışıyor. Açılış sonrasında ve genel işleyişte, rutin olarak gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle restoranları denetliyoruz. Bu ziyaretlerin sonucunda hazırladığımız aylık denetleme raporlarıyla yatırımcımıza geliştirilmesi gereken yönler, düzeltilmesi gereken noktalar hakkında bilgiler veriyor ve yerel pazarlama aktivite önerilerimizi paylaşıyoruz.

Kompakt ve sadeleştirilmiş bir sistemle çalışıyor oluşumuz, ürün mükemmelliğine önem vermemiz ve tat istikrarıyla müdavimler yaratmamız sayesinde iş ortaklarımızla birlikte büyüyoruz. “Birlikten kuvvet doğar” düşüncesinden hareketle amacımız, kazancımızı yatırımcılarımızla birlikte arttırmak. Bu doğrultuda, her gün daha fazla çalışmayı kendimize ilke ediniyoruz.